I want a flood, I want an ocean to wash my confusion clean

5. july 2014 at 1:58 | Hida

Měla jsem tady rozepsanej článek o tom, jak se zatím krásně flákám... "Bohužel" to všechno ale vzniklo v nějakým včerejším návalu optimismu - ne, že by to bylo špatný, naopak... ale dnešek není vhodnej den na to v tom pokračovat. Tak snad jindy.

Eh... fakt nevím, z jakýho anime to je... nebo jestli je to jen nějaká random kresba.
Kdyby někdo věděl... let me know.. :D Eh. Jo, přesně tak to je. :D

Dneska jsem shlídla přibližně 8-10 (vážně nevím) epizod Attack on Titan. Nemůžu se od toho odtrhnout, je to šíleně napínavý. A hnusný. A geniální. Vzhledem k tomu, že jsem v průběhu dne využívala nepřítomnosti máti v obýváku a konečně našla využití pro nedávno zakoupenej HDMI kabel, na několik epizod se překvapivě připojil i bratr. Když překonal nějaký ty předsudky, co má vůči japonštině (vždycky na anime koukám v originále s titulkama), vyčerpal všechny blbý dotazy a konečně si po třech ujištěních srovnal v hlavě fakt, že Armin je doopravdy kluk, bylo to nakonec docela v pohodě. V pohodě, to je ono, používám to v poslední době nějak často. Na ničem stejně nezáleží, huh.

Jak jsem poslední dobou hodně doma (eh.. to je vtipný, jsem tady pořád...), něco mě nutí přemýšlet o úplných kravinách a věcech, kterýma fakt nemá smysl se zabývat. Vím o tom, ale dělám to i přes to.
Kdybych to měla vztáhnout k tomu domovu, protože s jinýma věcma se sem neodvažuju přicházet... Tak třeba... nevím, jestli je horší mít rodiče rozvedený, nebo hádající se každej den. A noc.
Nevím, jestli bych nebyla radši, kdyby se o mě nikdo moc nezajímal. Oba extrémy jsou k ničemu, ale když máte jeden... začnete třeba toužit i po tom druhým? Já fakt nevím. Ta jejich paranoia a nutnost kontroly nad vším mě fakt děsí.

Nějak jsem si vzpomněla na tuhle písničku. Poslouchala jsem jí docela hodně dva roky zpátky.
Je skvělá... a je k tomu úžasný video z Underworldu ^^

Taky jsem si vzpomněla na to, jaký to bylo, když jsem byla menší. Všechno bylo jinak, paradoxně úplně převrácený vzhůru. Ale bylo to dobrý, asi. Nikdy jsem úplně nezapadala do kolektivu, a když jsem to zkusila, zpětně mi to vyneslo akorát problémy - nepovedlo se, samozřejmě, a já musela pár let žít s živou představou sebe snažící se napodobit něco, co není. Něco strašnýho - berte oba významy. Ale jinak... Třeba tady ty problémy byly, a já je jen neviděla. Nebo vlastně, asi ne. Na tohle jsem vždycky měla nějakej speciální skill. Třeba ten den, kdy umřela babička. Byla jsem hodně malá... Prostě jsem věděla, že je něco špatně i přes to, že se fakt snažili, aby se tak nestalo. Neřekli mi nic, máma se dokonce usmála. Ale já viděla ty uslzený oči, i přes tu docela povedenou masku. Do háje... Ne, všechno začlo bejt strašný až potom. To tady ale rozhodně rozebírat nechci.

Jako malá jsem se bála... příšer. Jako každý dítě, ne? Měla jsem asi dost dobrou představivost, a nic není děsivějšího než jistota, že v tý tmě něco je, a přitom nevědět, co. Rozsvícený světlo pomáhalo, ale vydrželo jen do tehdy, než se v pokoji objevil jeden z rodičů a rozčileně zhasnul. Teď se bojím... reality? To zní blbě. Jen jsem zjistila, že lidi jsou mnohem děsivější než všechny ty ... věci ... z mých dětských představ. Děsivější, krutější... reálnější.

Po dlouhý době jsem s ním zas měla šanci prohodit pár "vážnějších" vět... To slovo je špatný, vůbec to nevystihuje to, co chi říct... kažopádně... I když ne blízko, je tady. Jen tohle vědět pomůže jako nic jinýho. Už jen za to, že to jsem schopná vůbec napsat a následně publikovat, bych si nejradši dala facku, ehm. Ale ne, jestli tohle někdy budu číst zpětně, potřebuju to tady mít. Je to totiž strašně důležitý, a poprvý v životě používám tuhle větu bez sarkastických úmyslů, takže... shit gets serious, ladies and gentlemen. A jak si to po sobě čtu, zas to vyznívá úplně jinak, než to doopravdy je. Zase si nemyslete nic děsivýho, haha.

Ta písnička je skvělá. A ani text není špatnej.

Nejradši bych to tady všechno jen zaspamovala písničkama, ale to stejně nejspíš nikoho nezajímá. Ne, že by tyhle výkecy z první hodiny ranní byly o něco lepší, fakt. Nechci to tady ukončovat odstavcem tak divným, jako byl ten předchozí... Tak tady radši budu nějak zaplňovat řádky. Jakkoliv. Japonština je super, víte. Vlastně... studovat jazyky by nemusel bejt tak špatnej nápad. Ale němčinu ne, prosím. Kam tohle vede... hm? Radši sem hodím nějakej obrázek. Pořád si většinu věcí ukládám, ani nevím proč. Jako bych se na to někdy koukala znova, jako by to někdy bylo potřeba...

Tohle je super.. <3

Tady měl někdo skvělej nápad a spoustu samolepek... :D

Na závěr - skvělá písnička z novýho alba Linkin Park. Čekala jsem teda od slibnýho hostování Malakiana ze SOAD něco víc, ale i tak, je to super. Ale hlavně, ten text je pravdivej... až moc.

We are the fortunate ones
Who've never faced oppression's gun
We are the fortunate ones
Imitations of rebellion
Tak, já jdu spát... Bai
v lepších časech :D
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ang Ang | Web | 5. july 2014 at 6:53 | React

Pár let jsem existovala s rodičema, co se hádali denně... (Přestalo to, až když se v mým deníku dočetli, že je kvůi tomu nesnáším.) Myslím, že je lepší, kdyby byli rozvedení.
A náhodou, ty písničky mě zajímají, vždycky u tebe najdu něco dobrýho :D

2 Narween Black Narween Black | Web | 8. july 2014 at 20:53 | React

Je lepšie mať rodičov rozvedených, viem to, lebo nič nemôže byť horšie ako to, že asi pred hodinou otec v záchvate rozbil vázu a potom sa za zvukových prejavov dostatočne hlasných pre celú dedinu zamkol v záhradnej chatke :D (ten smajlík sa tam nehodí... ale však to je jedno) Radšej by som bola keby bol doma klud, aj za predpokladu, že by som bývala len s mamou... Naši sa hádajú denne a je to naprd.
Študovať jazyky mám na pláne (asi) vážne rozmýšľam nad japončinou, kórejčinou alebo čínštinou. Zaspamovávanie pesničkami podporujem, hlavne takýmito dobrými :D

3 Ladyparanoid. Ladyparanoid. | Web | 12. july 2014 at 20:36 | React

Každý se jako malý bál příšer pod postelí :DD Já jsem třeba myslela, že má dlouhé nohy :)) Jinak ty obrázky jsou boží!!!!!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama