Come, break me down...

26. june 2014 at 0:47 | Hida |  Blackout
Lie awake in bed at night
And think about your life
Do you want to be different?

Školní šílenství pomalu končí a living dead se vám v jednom ze svých spíše dead stavů poslušně hlásí.
Až na jediný předmět, jehož paní učitelka mě má tolik ráda a z jistých důvodů mi u ní neprojde vůbec nic, kde mi teda "hrozí" trojka, vypadá všechno docela dobře. Vlastně spíš chvalitebně. Dvojek je asi dost, flákání už si pomalu začíná vybírat svojí daň s tím, jak toho otravnýho učiva pomalu přibývá, hm. Asi budu rodinný zklamání, nebo tak něco. To vyznamenání se ode mě očekává. Není to fér, bratr má několik trojek a nikoho to tolik nezajímá. Ale tak co. Proč se s tím zatěžovat, když už to nezměním. Jen bych potřebovala vědět, jak se mám při tý nadcházející přednášce tvářit. Kajícně? Smutně? Nezúčastněně jako vždycky? Ne, to už je nuda. Hm. Uvidíme. Nemáte někdo zkušenosti?

Hide behind an empty face
Don't ask too much, just say
'Cause this is just a game

Taky jsme měli školní výlet. Krátká tůra v pěkným lese a šíleným vedru. Hodně borůvek a málo pití, opečený buřty a podivným způsobem uhašený ohniště. To by ani nebylo tak zlý, jako spíš to, že od toho rána jsem se prostě neměla nejmenší chuť smát. Stačí jeden rozhovor a zkazí to celej den. Kdybych nepřemýšlela nad každým slovem a okolnostma, který k tomu všemu vedou tolik, možná by to bylo lepší a já se mohla u pokeru s ostatníma smát naprosto upřímně. Takhle to bylo jen, abych "nekazila zábavu". Aspoň mám empatii, když už nic jinýho.. haha.
Když už jsem u těch spolužáků... Jak si tak říkám, máme tam zastoupený snad všechny ty "typy středoškoláků" objevující se v knížkách, seriálech a filmech... a možná i nějaký navíc. Děsivý...



I know now, this is who I really am.

Celej tenhle tejden je úplně zbytečnej, chci říct... ve škole se už i oficiálně nedělá nic, ale učitelé tam ty hodiny s náma z nějakýho důvodu odsedět musej. Je to otravný. Vždycky mám co dělat, abych udržela otevřený oči. Když jsme se ještě učili, aspoň jsem se donutila čas od času si něco zapisovat. Pak přišly písemky, a to jsem teda byla wide awake. Ale teď, s každodenním průměrem pěti hodin spánku... ehm.. fakt nic moc. Při matice se mi podařilo "zavřít oči" na nějakých sedm minut, ale nikdo si toho naštěstí nevšimnul. V Norsku mají volno od čtvrtka... I freakin' envy them. -_-''

All you've ever wanted
Was someone to truly look up to you
And six feet under water
I do



Chci, aby tohle šílenství konečně zkončilo. Dva měsíce bez nutnýho vstávání brzo, snídání ve spěchu a dobíhání autobusů ve snaze si před testem aspoň přečíst kapitolu zní fakt lákavě... ale na druhou stranu... Budu pořád doma. Jako úplně pořád. Nikdy jsem nejezdila na žádný tábory, brigádu nemůžu nikde sehnat... a takový dva měsíce 24/7 s rodinou jsou docela děsivá vyhlídka.
Každopádně, možná ani nemá smysl koukat tak do budoucnosti. Stačí mi, že si ten první tejden dospím všechno, co jsem vynechala za poslední půlrok. Už to totiž fakt potřebuju.

And I know I may end up failing too
But I know you were just like me
with someone disappointed in you



Hudebně to dneska byl šílenej mainstream. I když mi to kvůli tomu tak trochu kazí... dojem? Nemění to nic na tom, že ty písničky a texty jsou úžasný. A teď mě omluvte, jdu si na pár hodin užívat krásný odpočinkový nevědomý temnoty... bai :)


Ještě Kitiro. Protože Sword art online. Protože... aww. Prostě proto.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ang Ang | Web | 26. june 2014 at 7:27 | React

Heh, koukám, že máme na prázdniny zhruba stejný vyhlídky... No, však ono se to přežije. No.
Moc ti nezávidím ty rodiče, co se týče známek. Já mám trojky a nejsou nadšení (hlavně protože dvojky by nebyly problém, ale nenosím úkoly a ty pětky trochu kazí průměr :D), ale neberou to nijak... Blbě.
Taky už se neučíme, jen dneska půjdeme na výlet a odpoledne je školní zahradní slavnost (a na obou místech bude E., schválně, jestli se si budem vyhýbat celej den :D), tak... Třeba neusnu. Ale včerejšek byla naprostá ztráta času, to jo.

2 ladyparanoid ladyparanoid | Web | 26. june 2014 at 17:57 | React

nooo, musím ti napsat, že máš užasný výběr songů :)) moc se mi to líbí! no taky jsem spala  v matice :DDD

3 Sim Sim | Web | 26. june 2014 at 21:52 | React

Já se vždycky tvářím, že poslouchám, ale myšlenkama jsem jinde... Mam tyhle přednášky každej rok, takže režím průtokáč je to nejjednodušší řešení, co můžeš udělat.. ;-) :D
Ty poslední dny ve škole jsou fakt na nic, to je jen chabej pokus učitelů nás nejspíš ještě nějak trochu před prázdninama podusit, něco jako : Teď budou dva měsíce doma, ještě by se jim mohlo po škole stejskat, trochu je tam podusíme, ať si moc nevyskakujou... -_- střílet.. :D
Dobrej výběr písniček ;-)

4 DarkDevil DarkDevil | Web | 26. june 2014 at 21:56 | React

Tahle fráze bude znít hrozně ohraně a trapně a pravděpodobně naprosto nedůvěrihodně, ale vím, jak se cítíš...
Občas mám chuť se na všechno vykašlat a prostě všechny poslat do míst, kam slunce nesvítí.
Naprosto chápu to tvoje zděšení z prázdnin, mám to stejně.. Jediný, co bych ti mohla asi tak doporučit je chodit ven, bejt u kamarádek nebo u babi, prostě když tě to doma začne srát, tak vypadnout.. budu ti držet palce, ať ti přežiješ.. ;-)

5 galaxyyy galaxyyy | Web | 28. june 2014 at 13:21 | React

hej tie posledne dni v skole su v podstate zbytocne..
s tym vyznamenanim.. rodicia myslim nikdy nepochopia preco to inak neslo :D
ale .. prajem pekne prazdniny :) dufam, ze to neznie ironicky :D
ja som teraz uz kus casu doma a rozmyslam, ze radsej odkracam na iny kontinent :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama