I, don't know...

14. may 2014 at 15:00 | Hida |  Blackout
Je fajn, že tohle není první článek na tomhle blogu... protože by to byl špatnej začátek. Ale já už to musim napsat. Budou to sračky a asi si to po sobě ani nepřečtu... Varovala jsem vás.


Zase jsem v tom období kdy kazím, co můžu. Když o tom ale přemýšlím... kdy tam nejsem? A jako bych toho i tak neměla dost, pořád po mně chtějí víc a nechápou, že jejich šílený požadavky prostě splnit nemůžu. Abych byla konkrétnější, třeba dneska jsem napsala písemku z fyziky tak na nula bodů. Otázek bylo devět, tak jsem si říkala, že když bude každá za bod, to ještě v pohodě doženu v dalších příkladovkách a všechno bude dobrý - teda... spíš chvalitebný. Protože dobrý není moc dobrý... Ale ne, po odevzdání testu nám učitelka řekla, že to bylo na bodů 15. Nemusím snad vysvětlovat, jak dolů se to celý propadne po takový ztrátě bodů. Už mě ten procentovej systém začíná štvát. Nejhorší je... ani jsem se nesnažila učit. Teda.. myslela jsem, že to zvládnu ve škole... ale měli jsme nějakou přednášku - bylo to o vývojový psychologii podle Eriksonovy teorie, a bylo to strašně zajímavý, ale sebralo to přestávku... Takže jsem si to tak možná dvakrát přečetla za celej den, a to na pochopení takhle složitý teorie asi fakt nestačí... Včera jsem měla čas doma... Ale zkuste se učit tady -_- (This house is not a home, I think I'm better off alone!) To je ten problém, já bych se to naučila... jen najít nějakou motivaci a klid. A ten "rozhovor" v čase plánovaým na blbý bezcílný čumění do sešitu za to stál... jako vždycky.

SOAD - Roulette.

I have a problem that I cannot explain,
I have no reason why it should have been so plain,
Have no questions but I sure have excuse,
I lack the reason why I should be so confused
Taky jsem přišla o 10 minut pozdějc na hodinu - mám místo hodinovky bicí, a celý to ten den bylo nějaký posunutý... jinej učitel by to prostě nechal bejt a přenechal řešení takový nepřípustný situace třídnímu... ale ne, to bychom nesměli mít tu hodinu sor (strategie osobnostního rozvoje, už jsem to tady někdy zmiňovala, ale komu by se to chtělo pamatovat)... V době mý nepřítomnosti prej učitelka prohlásila něco v tom smyslu že jsem "student, co nepotřebuje dobré známky, proto se ani neobtěžuje chodit na hodinu". Kdykoliv její zrak po zbytek hodiny zabloudil mým směrem, se strašně divně usmívala, zatímco já se snažila udržet oči otevřený a pusu zavřenou...
Kecala tam něco o plánování (seznam je prej neefektivní, všichni bychom s tím měli přestat, je to dokázaný...) a pak o "tréninku hrdinství".
Bylo to vtipný. Zadala úkol, že kdo si namaluje na čelo černou tečku liháčem a půjde s tím na autobus, případně domů, dostane jedničku. Ptala se, co si myslíme, že na to řeknou lidi. Jestli se budou divně koukat, nebo to nechají bez povšimnutí...
Naprostá většina si v náhlým návalu nutkání udělat něco "šílenýho" tu tečku namalovala. Pak se našlo pár lidí, co chtěli tu jedničku, a bylo jim jedno, co pro to musí udělat. A pak jsme tam byli asi tři, co se na to vykašlali... Kdybych dostala jedničku za každej nechápavej / pohrdavej pohled, co mi spolužáci věnovali, měla bych zásobu na dalších pět let.
Neznám důvod těch dalších dvou, i když seděli vedle mě...
Připadalo mi to úplně blbý už z principu. Nejde o tu černou tečku, nejde o to vypadat jak debil. Nejdřív jsem tak úplně nechápala, co tím sleduje... když mi to došlo, musela jsem se smát.
Přišlo mi vtipný, jak těm "normálním" připadá straně nepřirozený se nějak odlišovat.... Všichni se na sebe usmívali jak retardi... asi si připadali jako "hrdinové".
...a jak byla celá situace absurdní.
Původní záměr, rozdávání jedniček za "odvahu se odlišit od davu", se díky nám absolutně převrátil a nakonec jsme my byli ti "originální". Nemyslím si, že tohle někomu došlo...

Poslouchala jsem teď Northern Kings - teda hlavně tuhle písničku. V originále je divná, text nic moc a absolutně to nesouvisí s ničím, co se v mým životě děje, nebo tak... Ale tyhle týpci v jedný skupině je prostě až moc dobrý combo.
Jeden komentář pod videem vysvětluje všechno.. "everybody shut up and listen when Finnish metal gods sing ". :)


Jo, zničila jsem další tričko. Asi sem dám fotku... Je to strašný, ale líbí se mi to.
Nesnášim vystřihování... -_- A omlouvám se za kvalitu... Jsem moc líná hledat foťák.A jedna electro-rock-nu-metal-whatever epicness...

My skeletons come to life, they're getting harder to hide....


To by stačilo. Řekla jsem toho víc, než dost. Určitě tam je spousta chyb, ale fakt nemám náladu na to číst to znovu...
Tak... hai.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Dark Devil Dark Devil | Web | 14. may 2014 at 16:12 | React

Tohle nikdy nepochopím.. Když někdo přijde s nějakou ptákovinou, jako třeba s tou tečkou, že se vždycky najdou nadšencí, co to udělají hned, aniž by se nad tím zamysleli.
Jestli si hoví v tom, že vypadají jako debilové a okolí se jim směje? Pak ale debilové vážně jsou..

Taky nemám zrovna nejlepší období. Holt člověk někdy musí ležet chvilku dole, než se začne zase škrábat nahoru... Bude líp ;-)

2 A. A. | Web | 14. may 2014 at 17:10 | React

Taky takový věci odmítám dělat... Ale u mě je to docela jasnej důvod, asi. Prostě... Si připadám dost ponížená i bez toho všeho a chci si nechat aspoň ten zbytek hrdosti sama před sebou, když už před nikým jiným.

To tričko je úžasný. Všechny moje vypadají příšerně, tak... Obdivuju tohle. Yeah.

Bicí jsou skvělá věc, mimochodem. Hehe. Hraju na to ani ne půl roku, neumím ani ň... Ale je to jedinej nástroj, kterej mě fakt baví. A to hraju/hrála jsem... No... Ještě na flétnu, příčnou flétnu, keyboard a trochu na kytaru... Zajímavý, um.

Asi radši budu zticha.

3 Sim Sim | Web | 14. may 2014 at 19:34 | React

To tričko je pěkný ^^
U nás ve třídě se taky vždycky najde někdo, kdo prostě jde a vidí v něčem obrovskou výzvu a tak to udělá, aniž by se nejdřív zamyslel nad tím, jak u toho asi bude vypadat, takže myslím, že tu černou tečku by u nás měla asi půlka třídy a půlka tý půlky by na sebe ještě byla hrdá.. -_-

4 Matryoshka Matryoshka | Web | 18. may 2014 at 14:08 | React

Mně se tvé triko líbí!

Vážně tě obdivuju, že hraješ na bicí. Přijdou mi jako hrozně složitý nástroj, který vyžaduje moc koordinace a soustředění. Já bych je asi nezvládla. Huh.

To s tou tečkou se mi zdá být trošku hloupé. Někteří by udělali cokoli, jen aby se vytáhli, huh? (Musím ale přiznat, že své čelo obětovala za jedničku z matiky. Tam by se mi vážně hodila...)

5 ladyparanoid ladyparanoid | Web | 21. may 2014 at 23:00 | React

tento blog jsem si hned zložila, ráda jsem chodila i na tvůj první.. čačí triko čačí odkazy na hudbu kterou mám také ráda :))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama