May 2014

I think I used to have a purpose

21. may 2014 at 23:22 | Hida |  Blackout
I believe I can see the future
Because I repeat the same routine
I think I used to have a purpose
Then again, that might have been a dream

Zejtra ze šesti hodin píšeme pět testů a ve zbývající hodině prezentujeme projekty. Měla jsem celý odpoledne volno... ale kdo by se učil? Jo, udělala jsem ten projekt... a taky otevřela chemii, ale nakonec jsem stejně po deseti minutách koukala do stropu a přemejšlela, jak úžasný musí bejt pavoukem. Taky jsem hrála... a procházela různý stránky, a našla tuhle písničku... Ten text je geniální.

I think I used to have a voice
Now I never make a sound
I just do what I've been told
I really don't want them to come around
Oh, no.

Do jednatřicátýcho mám napsat povídku, prej do soutěže... Nevim, co jsem za idiota, ale mám v hlavě prostě úplně prázdno. Vždycky napíšu jeden odstavec a nevím, jak dál. Smažu to, zkusím to znova, něco úplně jinýho, zase to smažu. Oni si myslí, jak je to snadný... jak to přece musím skvěle zvládnout. They know nothing... Jon Snow

Every day is exactly the same
There is no love here and there is no pain
Every day is exactly the same

Je mi ze všeho tak nějak... blbě. A asi to nebude jen tím, že mě bolí hlava a v krku... Nemůžu kvůli tomu ani jít běhat... to mě štve. Ještě jsem si na to úplně nezvykla, ale dá se říct, že jsem si to hodně oblíbila. Je to jediná činnost, při který jsem schopná nepřemejšlet. Je to celkem úleva, i když paradoxně jsem po skončení dvakrát víc mrtvá... :D
Nemám motivaci pro nic... prostě se mi nechce. Nevidím v tom smysl... ve velký většině věcí...
Jasně, že škola je důležitá... to ví každej, ne? Dokážu si představit všechny ty důsledky toho, kdybych se na to vykašlala úplně... teď to ještě jde, ten gympl je jednoduchej... ale v dalších letech a pak na vejšce... Jestli se něco nezmění, tak to teda chci vidět. Měla jsem tady takovej obrázek z 9gag.... jako... toho bych se celkem bála..


I can feel their eyes are watching
In case I lose myself again
Sometimes I think I'm happy here
Sometimes, yeah, I still pretend

Ale není to tak pořád... když si píšu s C., nemůžu se přestat v důsledku konverzace nepřítomně usmívat nebo tlemit jako idiot, ať už jde o cokoliv... a aby to nezůstalo jen tady, hraní s týmem (zase LoLko...) je taky vždycky zážitek... Ty lidi jsou úžasný. Mohla bych o tom psát kraviny na desítky stránek, a to jsem je nikdy ani neviděla a doopravdy s nima mluvila jen párkrát... :D

I can't remember how this got started
But I can tell you exactly how it will end.

No já nevim... Asi už půjdu. This shit is getting way too much serious... a to se mi nelíbí. Taky bych měla jít spát, abych zejtra vůbec vstala. Už jsem to zas všechno vzala na vyšší úroveň, z postele jsem schopná se vyhrabat až po dvaceti minutách od zazvonění budíku... Wow.

Tady je ta písnička...

A ještě něco... je mi fakt blbý, že nejsem schopná napsat nikam žádnej smysluplnej komentář. Mám pocit, že v tomhle "stavu" bych fakt nikomu nepomohla, takže... já se vrátím :D Soon.
I, don't know...

14. may 2014 at 15:00 | Hida |  Blackout
Je fajn, že tohle není první článek na tomhle blogu... protože by to byl špatnej začátek. Ale já už to musim napsat. Budou to sračky a asi si to po sobě ani nepřečtu... Varovala jsem vás.


Zase jsem v tom období kdy kazím, co můžu. Když o tom ale přemýšlím... kdy tam nejsem? A jako bych toho i tak neměla dost, pořád po mně chtějí víc a nechápou, že jejich šílený požadavky prostě splnit nemůžu. Abych byla konkrétnější, třeba dneska jsem napsala písemku z fyziky tak na nula bodů. Otázek bylo devět, tak jsem si říkala, že když bude každá za bod, to ještě v pohodě doženu v dalších příkladovkách a všechno bude dobrý - teda... spíš chvalitebný. Protože dobrý není moc dobrý... Ale ne, po odevzdání testu nám učitelka řekla, že to bylo na bodů 15. Nemusím snad vysvětlovat, jak dolů se to celý propadne po takový ztrátě bodů. Už mě ten procentovej systém začíná štvát. Nejhorší je... ani jsem se nesnažila učit. Teda.. myslela jsem, že to zvládnu ve škole... ale měli jsme nějakou přednášku - bylo to o vývojový psychologii podle Eriksonovy teorie, a bylo to strašně zajímavý, ale sebralo to přestávku... Takže jsem si to tak možná dvakrát přečetla za celej den, a to na pochopení takhle složitý teorie asi fakt nestačí... Včera jsem měla čas doma... Ale zkuste se učit tady -_- (This house is not a home, I think I'm better off alone!) To je ten problém, já bych se to naučila... jen najít nějakou motivaci a klid. A ten "rozhovor" v čase plánovaým na blbý bezcílný čumění do sešitu za to stál... jako vždycky.

SOAD - Roulette.

I have a problem that I cannot explain,
I have no reason why it should have been so plain,
Have no questions but I sure have excuse,
I lack the reason why I should be so confused


Soon

9. may 2014 at 17:53 | there |  Blackout
will
be
something.